GOAL Manager 2015

GOAL Manager 2015 dla Android

Czy jesteś urodzonym zwycięzcą? Poprowadź swój zespół na sam szczyt!

GOAL 2014 - Football Manager to gra z gatunku menadżerów piłkarskich, w której wybieramy swój zespół, aby poprowadzić go na sam szczyt piłkarskiej elity. Będziemy zarządzać aspektem sportowym, technicznym, a nawet finansowym drużyny. A to wszystko na tle rywali z całego świata.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 7 lig do wyboru
  • Ciekawa rozgrywka
  • Zarządzanie sportowe i finansowe klubem

Wady

  • Brak wizualizacji 2D/3D meczu

Doskonały
9

GOAL 2014 - Football Manager to gra z gatunku menadżerów piłkarskich, w której wybieramy swój zespół, aby poprowadzić go na sam szczyt piłkarskiej elity. Będziemy zarządzać aspektem sportowym, technicznym, a nawet finansowym drużyny. A to wszystko na tle rywali z całego świata.

Zbuduj zespół i doprowadź go do trofeów

Na początku gry musisz założyć swój zespół, nadać mu unikalną nazwę i określić barwy, w których będziesz chciał rywalizować. Potem tylko czas na pierwszego sponsora, który pozwoli Ci na początkowe inwestycje.

W GOAL 2014 - Football Manager zarządzanie finansami jest całkowicie w Twoich rękach, dlatego musisz je na bieżąco monitorować i równoważyć wydatki z dochodami.

Stadion, na którym masz przyjemność grać, jest cennym źródłem dochodu. To Ty decydujesz w GOAL 2014 - Football Manager, jakie będą ceny biletów, oraz określasz, kiedy i ile zainwestować w powiększenie lub modernizację stadionu.

Na temat zespołu dostaniesz krótką listę 16 piłkarzy wraz z ich statystykami wydajnościowymi oraz charakterystyką zawodników.

W GOAL 2014 - Football Manager każdemu z Twoich graczy możesz przydzielić indywidualne ćwiczenia w celu polepszenia poszczególnych elementów technicznych oraz kondycyjnych. Oczywiście zawodnicy różnią się między sobą zaangażowaniem, dojrzałością oraz wyceną wartości rynkowej, która jest zależna od ich umiejętności.

Bardzo ważnym aspektem GOAL 2014 - Football Manager jest polityka transferowa, czyli sprzedaż mało przydatnych zawodników i kupno najpotrzebniejszych graczy. Dobrze prowadzona pozwoli zbilansować budżet i przystosować lepiej zespół do obranej taktyki.

Jako dobry menadżer skład oraz taktykę określasz sam. Styl gry zespołu może być zmienny – od bardziej ofensywnego, przez neutralny, aż do nastawienia na typową obronę wyniku.

Każdego dnia otrzymujemy także specjalny raport o stanie zespołu. Obejmuje on kontuzjowanych bądź zdyskwalifikowanych graczy oraz piłkarzy, którym kończą się kontrakty. Dodatkowo w GOAL 2014 - Football Manager zestawiana jest aktualna sytuacja finansowa zespołu, aby codziennie mieć kontrolę nad tym aspektem działalności drużyny.

Cel GOAL 2014 - Football Manager jest od początku jasny i klarowny. Trzeba doprowadzić swój zespół do sukcesów. Zaczynamy w niższej lidze i powoli próbujemy piąć się w górę, poznając wszystkie działy funkcjonowania piłkarskiej drużyny. W końcu chcemy zostać najbardziej znanym menadżerem, więc musimy sami mieć wszystko pod kontrolą. Prócz rywalizacji w lidze mamy także możliwość uczestniczenia co roku w pucharach.

Głębia gry

Menu GOAL 2014 - Football Manager jest dobrze rozplanowane, łatwe do zrozumienia i intuicyjne. Świetna jest również tzw. głębia gry, która pozwala poczuć się menadżerem klubu i mieć realny wpływ na funkcjonowanie piłkarskiej machiny.

Tekstowy zapis meczu

Interfejs GOAL 2014 - Football Manager może się podobać. Jednak sama rozgrywka meczu odbywa się w klasycznym trybie, czyli w systemie komentarza tekstowego opisującego przebieg gry.

Nie ma tutaj widoku 3D albo chociaż 2D. W związku z tym w GOAL 2014 - Football Manager nie uświadczymy także żadnych efektów dźwiękowych.

Doskonała alternatywa dla Football Manager Handheld. I to za darmo!

GOAL 2014 - Football Manager to bardzo przyjemna gra. Mamy pełną kontrolę nad zarządzaniem zespołem, która skupia naszą uwagę przez dłuższy czas i pozwala realnie wpływać na losy drużyny.

Użyteczność oraz grywalność tytułu stoi na dobrym poziomie. Dodatkowo ciekawą opcją jest interakcja z innymi menadżerami z całego świata, która dodaje jeszcze smaczku całej grze.

GOAL 2014 - Football Manager to w pełni darmowa gra, w której nie znajdziemy mikropłatności. Krótko mówiąc, gra jest warta polecenia i wydaje się najlepszą darmową alternatywą dla Football Managera.

Najczęściej pobierane Sportowe na android

GOAL Manager 2015

Download

GOAL Manager 2015 3.12.0 dla Android

Opinie użytkowników o GOAL Manager 2015

×