GOAL Manager 2015

GOAL Manager 2015 2.18

Czy jesteś urodzonym zwycięzcą? Poprowadź swój zespół na sam szczyt!

Goal 2014 - Football Manager to gra z gatunku menadżerów piłkarskich, w której wybieramy swój zespół, aby poprowadzić go na sam szczyt piłkarskiej elity. Będziemy zarządzać aspektem sportowym, technicznym, a nawet finansowym drużyny. A to wszystko na tle rywali z całego świata.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • 7 lig do wyboru
  • Ciekawa rozgrywka
  • Zarządzanie sportowe i finansowe klubem

Wady

  • Brak wizualizacji 2D/3D meczu

Doskonały
9

Goal 2014 - Football Manager to gra z gatunku menadżerów piłkarskich, w której wybieramy swój zespół, aby poprowadzić go na sam szczyt piłkarskiej elity. Będziemy zarządzać aspektem sportowym, technicznym, a nawet finansowym drużyny. A to wszystko na tle rywali z całego świata.

Zbuduj zespół i doprowadź go do trofeów

Na początku gry musisz założyć swój zespół, nadać mu unikalną nazwę i określić barwy, w których będziesz chciał rywalizować. Potem tylko czas na pierwszego sponsora, który pozwoli Ci na początkowe inwestycje.

W Goal 2014 - Football Manager zarządzanie finansami jest całkowicie w Twoich rękach, dlatego musisz je na bieżąco monitorować i równoważyć wydatki z dochodami.

Stadion, na którym masz przyjemność grać, jest cennym źródłem dochodu. To Ty decydujesz w Goal 2014 - Football Manager, jakie będą ceny biletów, oraz określasz, kiedy i ile zainwestować w powiększenie lub modernizację stadionu.

Na temat zespołu dostaniesz krótką listę 16 piłkarzy wraz z ich statystykami wydajnościowymi oraz charakterystyką zawodników.

W Goal 2014 - Football Manager każdemu z Twoich graczy możesz przydzielić indywidualne ćwiczenia w celu polepszenia poszczególnych elementów technicznych oraz kondycyjnych. Oczywiście zawodnicy różnią się między sobą zaangażowaniem, dojrzałością oraz wyceną wartości rynkowej, która jest zależna od ich umiejętności.

Bardzo ważnym aspektem Goal 2014 - Football Manager jest polityka transferowa, czyli sprzedaż mało przydatnych zawodników i kupno najpotrzebniejszych graczy. Dobrze prowadzona pozwoli zbilansować budżet i przystosować lepiej zespół do obranej taktyki.

Jako dobry menadżer skład oraz taktykę określasz sam. Styl gry zespołu może być zmienny – od bardziej ofensywnego, przez neutralny, aż do nastawienia na typową obronę wyniku.

Każdego dnia otrzymujemy także specjalny raport o stanie zespołu. Obejmuje on kontuzjowanych bądź zdyskwalifikowanych graczy oraz piłkarzy, którym kończą się kontrakty. Dodatkowo w Goal 2014 - Football Manager zestawiana jest aktualna sytuacja finansowa zespołu, aby codziennie mieć kontrolę nad tym aspektem działalności drużyny.

Cel Goal 2014 - Football Manager jest od początku jasny i klarowny. Trzeba doprowadzić swój zespół do sukcesów. Zaczynamy w niższej lidze i powoli próbujemy piąć się w górę, poznając wszystkie działy funkcjonowania piłkarskiej drużyny. W końcu chcemy zostać najbardziej znanym menadżerem, więc musimy sami mieć wszystko pod kontrolą. Prócz rywalizacji w lidze mamy także możliwość uczestniczenia co roku w pucharach.

Głębia gry

Menu Goal 2014 - Football Manager jest dobrze rozplanowane, łatwe do zrozumienia i intuicyjne. Świetna jest również tzw. głębia gry, która pozwala poczuć się menadżerem klubu i mieć realny wpływ na funkcjonowanie piłkarskiej machiny.

Tekstowy zapis meczu

Interfejs Goal 2014 - Football Manager może się podobać. Jednak sama rozgrywka meczu odbywa się w klasycznym trybie, czyli w systemie komentarza tekstowego opisującego przebieg gry.

Nie ma tutaj widoku 3D albo chociaż 2D. W związku z tym w Goal 2014 - Football Manager nie uświadczymy także żadnych efektów dźwiękowych.

Doskonała alternatywa dla Football Manager Handheld. I to za darmo!

Goal 2014 - Football Manager to bardzo przyjemna gra. Mamy pełną kontrolę nad zarządzaniem zespołem, która skupia naszą uwagę przez dłuższy czas i pozwala realnie wpływać na losy drużyny.

Użyteczność oraz grywalność tytułu stoi na dobrym poziomie. Dodatkowo ciekawą opcją jest interakcja z innymi menadżerami z całego świata, która dodaje jeszcze smaczku całej grze.

Goal 2014 - Football Manager to w pełni darmowa gra, w której nie znajdziemy mikropłatności. Krótko mówiąc, gra jest warta polecenia i wydaje się najlepszą darmową alternatywą dla Football Managera.

Darmowy mobilny menadżer piłkarski symulator pozwalający zbudować własną drużynę i poprowadzić ją w międzynarodowych meczach

Wyjątkowy bezpłatny Menadżer Piłkarski, który pozwala na zostanie najbardziej utytułowanym trenerem wszech czasów! Nieważne czy jesteś w domu, w szkole, w biurze czy w podróży: Stwórz nową drużynę, zaprojektuj koszulki, wybierz unikalne barwy klubowe, wybuduj stadion, walcz o mistrzostwo z tysiącami graczy i wygrywaj super nagrody.

Aplikację przygotowano na Androida i iOS-a. Jest dostępna w języku polskim, do wyboru są też zawodnicy z polskimi nazwiskami, choć w drużynach, które otrzymamy jako trenerzy narodowości są raczej wymieszane. Niewatpliwym plusem tej aplikacji jest ciekawa grafika. Widać także stałą pracę zespołu nad rozwojem opcji gry. Dodatkowo cieszy także szybka reakcja teamu na dodatkowe pytania zadawane zarówno na facebooku.

• 100 % za darmo

• Przygotuj taktykę i skład zespołu na nastepną rozgrywkę

• Śledź przebieg meczu na żywo

• Wykorzystaj możliwość trenowania 8 atrybutów każdego zawodnika

• Graj mecze testowe przeciwko innym graczom

• Obserwuj inne ligi i podglądaj taktykę pozostałych managerów

• Analizuj poczynania przeciwników nie tylko we własnej lidze

• Poznaj reguły dotyczące awansów i spadków do innej ligi

• Weź udział w międzyligowych rozgrywkach pucharowych

• Podziel się swoją wiedzą na forum i dyskutuj na tablicy ligowej

• Przejmij pełną kontrolę nad finansami i zwiększaj zyski ze sprzedaży biletów

Najnowsza aktualizacja jest zapowiedzią dalszych pozytywnych zmian, m.in. gry w ligach towarzyskich, lista przyjaciół, akademia młodzików.

Wielką zaletą tego managera jest oszczędność czasu. Nie jest to typowy pożeracz - faktycznie wystarczy 5 minut dziennie i systematyka, by osiągnąć całkiem niezłe wyniki i satysfakcję z grania. To co odróżnia grę od wielu innych to także, fakt że bez żadnych wewnętrznych opłat można wiele osiagnąć w grze i wszyscy mają takie same szanse rozwoju, a Mistrzem można zostać dzięki zastosowanej taktyce, a nie wykupieniu dodatkowych opcji.

Gra jest skierowana do miłośników piłki nożnej, lubiących podejmowac decyzje i mieć realny wpływ na przebieg gry, a także układać strategię i trzymac wszystko pod kontrolą, jak również czerpac satysfakcję z własnych osiągnięć.

GOAL Manager 2015

Download

GOAL Manager 2015 2.18

Opinie użytkowników o GOAL Manager 2015